Různé typy kočárků: Jak si vybrat kočárek v roce 2021

Různé typy kočárků: Jak si vybrat kočárek v roce 2021

Co může být náročnější než výběr prvního dětského kočárku a jak si kočárek vybrat? Tento trh se skutečně stává stále konkurenceschopnějším. S tolika značkami, každý kočárek poskytuje více jedinečných funkcí, nabízí lehká, cestovní a sportovní řešení. Je docela ohromující vybrat správnou možnost mezi všemi těmito různými typy kočárků.

Nejdůležitějším pravidlem zde je vědět, co potřebujete, a to je to, co se pro Vás snažíme vyřešit.

Jednoduše si pamatujte, že váš dětský kočárek bude jedním z nejčastěji používaných kusů dětské výbavy, takže je rozhodující, jaký kočárek si koupit.

Rozhodli jsme se zavést komplexní přímý průvodce nákupem dětského kočárku, jak vybrat kočárek pro vaši rodinu. Zbytek je na vás!

Jak si vybrat kočárek a co je třeba vzít v úvahu?

V dnešní době najdete obrovské množství různých typů kočárků. Pojďme si odpovědět na následující otázky a vybrat jeden z typů dětských kočárků níže.

Jak staré je vaše dítě?

Hledáte kočárek pro novorozené dítě nebo batole?

Kolik dětí máte?

Potřebujete kočárek pro jedno dítě, dvojčata, dvě děti s těsným věkovým rozdílem nebo dokonce tři děti?

Plánujete brzy druhé dítě?

Pokud tak učiníte, měli byste uvažovat o možnostech konvertibilních kočárků typu single-to-double nebo tandemových kočárcích.

Vlastníte auto?

Zvažte čas, který vaše dítě potřebuje k pobytu v autosedačce. Pokud řídíte auto, je velmi vhodné vzít v úvahu cestovní systémy kočárků nebo dokonce rámové kočárky. V dnešní době je většina kočárků vybavena kompatibilitou s autosedačkou, takže byste měli vždy zkontrolovat, které autosedačky pro kojence jsou kompatibilní s jakými typy dětských kočárků.

Jak často plánujete kočárek používat?

Chodíte se svým dítětem každý den? Děláte pochůzky chůzí, například nakupováním, návštěvou svého praktického lékaře, setkáním se svými přáteli?

Jak dlouho chcete, aby váš kočárek vydržel?

Chtěli byste prvních šest měsíců používat dětskou autosedačku a poté si pořídit profesionální joggingový kočárek, deštníkový kočárek nebo cestovní kočárek?

Chtěli byste mít celý cestovní systém kočárku a používat ho od narození až do pěti až šesti let?

Nebo byste ji chtěli používat i po více let, když plánujete mít více dětí? Například pokud máte tři až čtyři děti, můžete uvažovat o tandemovém (inline) kočárku se stojící plošinou nebo o kočárku se sedáním a státím.

Žijete v městské oblasti nebo na předměstí?

Jste spíše městský člověk, nebo žijete na okraji města? Máte spoustu dlážděných oblastí, například ve většině evropských měst? Pak byste měli zvážit terénní kočárky .

Jaký je váš životní styl?

Jak aktivní je váš životní styl? Máte rádi procházky, běhání, běh, cvičení? I pro jogging můžete zvážit kočárky.

Kde uložíte dětský kočárek? Budete mít kočárek v kufru svého auta?

Při kontrole svých možností vždy zkontrolujte, jak je kočárek skládací, jak snadno se dá složit a jak je kompaktní.

Cestujete hodně? Plánujete vzít svůj kočár do letadla?

Pokud si přejete mít svůj kočárek na palubě, měli byste se poohlédnout po kočárcích, které se vejdou do prostoru nad hlavou.

Máte raději tříkolový nebo čtyřkolový kočárek?

Ve většině případů dostanete kočárek se čtyřmi koly, včetně některých terénních kočárků. Tři kola obvykle odkazují na kočárky pro jogging.

Michael Bourdon

Michael Bourdon

Writer