Podzimní výbavičky pro miminka

Podzimní výbavičky pro miminka

Jaro vystřídalo léto a léto zase vystřídal podzim. Deštivé počasí, studený vítr, mokrá země a málo sluníčka potěší jen málokoho. I tak se ale najdou lidé, kteří si užívají i takové počasí. V čem tkví jejich tajemství? Jsou na podzimní počasí připraveni!

Teplé oblečení, nepromokavé boty, deštníky i pláštěnky jsou základem pro zábavu i v sichravém počasí. Nemusíte se doma skývat celé dny. Váš Malý Kálíček Vám poradí několik rad, jak to zvládnout levou zadní. Představujeme Vám podzimní výbavičky pro miminka.

Deka do kočárku

Přituhuje, a tak je třeba zajistit aby děťátku nebyla při procházce zima. Nejjednodušší je přikrýt jej dekou. Ta zvládne proměnlivé časné podzimní počasí elegantně. Když bude tepleji, jednoduše deku posuneme na kraj kočárku. Deky mají multifunkční využití při miminkách. Nezapomeňte si proto zaopatřit hned několik dek, pro jakékoli případy.

Čepičky

Roční období se střídají a tak je třeba na to připravit i naše nejmenší. Základem jsou čepičky. I když venku ještě sem tam spatříme sluníčko, dny jsou už chladné a ve stínu bývá chladněji. Nezapomeňte proto na každou vycházku s sebou vzít čepičku. Je možné si vybrat z mnoha různých materiálů, do každého počasí. Pokud vašemu dítěti velikost nesedne, žádný problém. U nás máte vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí tovaru.

Jednoduše vyplňte www.reklamacniformular.cz a peníze Vám vrátíme.

Overálky

Pokud máte doma malé miminko, oceníte jednoduchost overálků. Jeden kus oblečení, který chrání vašeho milovaného drobka od nepříjemných vlivů počasí. Overálky využijete jak na podzim tak i v brzkém létě nebo v mírné zimě. Pod overálek stačí jednodušší oblečení. A tak při příchodu domů stačí overálek svléknout a není třeba dítě speciálně oblékat do nového oblečení. V jednoduchosti je krása. 😉

Soupravičky

Pro domácí nošení Vám nabízíme velmi výhodné soupravičky. Sladěné dupačky s čepičkou, svetříkem nebo tepláčky budou vždy bodovat při návštěvách. Jsou snadno kombinovatelné i s jinými kusy oblečení, a tak Váš drobeček bude vypadat vždy skvěle… do nejbližší nehody…, ale to je již součástí tohoto krásného období v životě, že ano? 😉

Malý Králíček Vám přeje ať si podzim užijete naplno v přírodě. Není nic krásnejšího, nežli učit naše děti lásce k přírodě.

Michael Bourdon

Michael Bourdon

Writer