Nejkrásnejší dětský pokojíček

Nejkrásnejší dětský pokojíček

Jaro vystřídalo léto a léto zase vystřídal podzim. Deštivé počasí, studený vítr, mokrá země a málo sluníčka potěší jen málokoho. I tak se ale najdou lidé, kteří si užívají i takové počasí. V čem tkví jejich tajemství? Jsou na podzimní počasí připraveni!

Teplé oblečení, nepromokavé boty, deštníky i pláštěnky jsou základem pro zábavu i v sichravém počasí. Nemusíte se doma skývat celé dny. Váš Malý Kálíček Vám poradí několik rad, jak to zvládnout levou zadní. Představujeme Vám podzimní výbavičky pro miminka.

Dětská postýlka, základ všeho

Jedním z prvních miminkovských nákupu počas očekávaní býva po kočárku právě postýlka. Mnoho rodičů má krásne představy o rozkošné postýlke s baldachýnem, která bude středobodem celého pokojíku.

Rozměry

V první řadě ale myslete na rozměry vašeho bytu a na další nábytek, který – možná i časem přibudne do pokojíčku. V postýlce dítě spí během noci, případně během dne, no potřebné je i místo pro probalování, pro nové oblečení či hračky, které se zaručene s každou návštěvou budou kopit.

Praktickost

Volte postýlku, která bude zodpovídat vašim výškovým nárokům. Pokud jste vyšší oceníte postýlky s polohovatelným matracem. Podle potřeby je možné ho nadzvednout výše, aby ste se nemuseli hluboko zhýnět.

Pro nižší maminky a také pro ty, co plánují postýlku přisouvat k manželské posteli, je zas výhodou postýlka s posouvatelnou bočnou stranou. Tá se dá zvednout nahor pro bezpečnost dítěte v postýlke, nebo spustit nadol, pro přímy přístup dítěte do manželské postele k rodičům.

Cestovní postýlky

Přenosní postýlky bývají vyrobeny z látky, aby jejich hmotnost nebyla příliš velká. Dají se přenést či se chystáte na dlhší dovolenou, návštěvu babičky s dědečkem, nebo jenom jako další bezpečný prostor pro díte v jiné místnosti v domě. Lehké materiály a snadná skladatelnost jsou výhodou. Pohodlnost pro dítě závisí od použitého matrace, doplňků i aktivitě počas dne. Tyto cestovní postýlky poslouží i dluhší dobu, jako postel pro díťe na různých cestách, či hrací prostor.

Polštářky a dekorace

Jak oživit pokojíček? Doplňky, doplňky, doplňky. Nejenže dotvoří atmosféru, přidají dotek domova, útulnosti a dodají místnosti její tvář. Pre holčičky se nejčasteji volí barva růžová, pro klučiny modrá, no modernejší přístupy využívají s oblibou neutrální barvy. Pokojíček se tak může nést i ve farbách sivá, žlutá, zelená – obzvlášte oblíbená u miminek je mátově zelená. Černobílé dekorace s jemnými barevnými tónmi jsou ideální volbou, pokud to nechcete přehnat. Stěny si žádají co i jen minimalistické dekorace, aby jsme povzbudili zájem dítěte i spříjemnili mu chvilky strávené v něm.

Pokud zjistíte, že zakoupená dekorace se vám nehodí, nebo nemá rozměry, jaké jste si představovali, nevadí. U nás máte vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí tovaru.  Jednoduše vyplňte www.reklamacniformular.cz a peníze Vám vrátíme.

Lustry a lampičky do dětského pokoje

Pro naše nejmenší jsou světílka všechno. Je to něco co jich fascinuje už odmala. Mnoho dětí upokojuje sledování hýbajícich se světílek. Proto jsou lampičky vhodnou volbou pro každý pokojíček. V našem e-shope je lze najít v převedení zvířatek, které děti tak oblibují… Co tak zkusit lampičku ve tvaru malého králička od značky Tulimi? 😉

Houpací křesílka, kolébky

Znáte to? Jakkoli se snažíte, ne a ne dítě utěšit. Má i vaše miminko rado houpání? A mnoho houpání? Skvělou volbou proto budou houpací křesílka. Naleznete jich v mnoha variantech: polohovatelná, vibrační, samohoupací. Moc krásne designy vám stěží volbu. Využijete i na zaspávaní vašeho miminka či dočasnou zábavu, pokud si potrěbujete na chvíli odskočit. Jsou vybaveny i popruhy, proto je vaše miminko vždy v bezpěčí. Široká základna poskytuje stabilitu, proto i při velmi aktívnim dítěti nehrozí provrhnutí houpací kolébky.

Křesílka

Když je už drobeček větší a umí už sám chodit, určitě se mu zalíbi křesílko přímo k jeho velikosti. Měkké vyhotovení mu poskytuje dostatek komfortu i bezpěčnosti. Čtení jeho prvních obrázkových knížek bude příjemné. A bude vypadat úplně jako maminka či tatínek, když čtou.  Slouží i jako skvělé místo pro oblíbené hračky a navyše se bude úžasně vynímat v jeho pokojíčku.

Malý Králíček Vám přeje ať si vyzdobíte dětský pokojíček podla vašich představ. Ať dítěti slouží každý den k objevování, hrám i usínaní.

Michael Bourdon

Michael Bourdon

Writer