Hurá, jde se do školky!

Hurá, jde se do školky!

Konečně je to tady. Čas, kdy naše děti jdou do školy. Celé léto jsme se tohoto momentu obavali. Bude se mu tam líbit? Najde si kamarádky? Jak dlouho si bude zvykat? Navzdory našim obavám musíme uznat, že školka je pro dítě velmi dobrým socializačním prostředím. A musíme přiznat, že nám bude chybět, když už s ním nebudeme trávit tak mnoho času jako v létě.
život však neúprosně jde dál a my musíme myslet na výbavičku, kterou do školky dítě potřebuje.
Hygienické potřeby, sáček na ně, hřeben, botičky, punčochy, pyžamko, tepláčky na převlečení… Ani se nenadějeme a do školky balíme dítě jako na dvoutýdenní dovolenou u babičky. 😊

Dětské oblečení

Nikdy neomrzí. Děti rychle rostou a roční období se nemilosrdně střídají. Rodiče nestíhají kupovat aktuální velikost bot, nebo svetříku a děti za chvíli už zase o něco povyrostou. 

U nás to máte jednoduché! Vrácení zboží je možné bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí tovaru. Jednoduše vyplňte www.reklamacniformular.cz a peníze Vám vrátíme.

Nejoblíbenější mezi dětmi jsou motivy Labkové Patroly, Frozen, Cars, superhrdinové, připadne nestárnoucí Krteček. 

Hračky

Z hlediska bezpečnosti a zdraví dítěte se vždy řiďte označením na obalu hračky – pro jakou věkovou kategorii je určena. Pokud je možné, dbejte také na materiál hračky – menší děti zvyknou vše olizovat či okusovat, ty větší zase povláčí hračky kudy-tudy. 😉

Malování, kreslení

Pokud je to možné, volte pastelky, které jsou omyvatelné, vypratelné z oblečení, nebo které lze setřít ze stěn. Vhodné jsou i exteriérové ​​křídy, fixy na sklo či tabulky, které se dají popsat a setřením znovu použít. Na trhu jsou různé tabule – křídové, fixové, magnetické, tablety – které lze znovu a znovu použít i ve vyšším věku dítěte.

Malý Králíček Vám a vašemu děťátku přeje ať dny v školke jsou plné radosti a nových zážitků.

Michael Bourdon

Michael Bourdon

Writer